Hakkımızda - Bilgipark Yazılım

Hakkımızda

Bilgi Park

Hakkımızda

BİLGİPARK
2004 yılında kurulan şirketimiz Yönetim Danışmanı, Endüstri Mühendisleri, İnsan Kaynakları ve Eğitim Uzmanları, Yazılım Mühendisleri, Erp Uzmanları ve Mali Müşavirler gibi geniş ve uzman bir çalışma ekibi ile hizmet vermektedir.
Bilgipark, hızla değişen koşullar karşısında mevcut problemleri günlük acil çözümlerle değil, kalıcı ve bütümsel yaklaşımlarla, sisteme yönelik kurumsal çözümler önererek işletmelere hizmet vermektedir. Böylece; özellikle Kurumsallaşma yönünde önemli iyileşmeler sağlanmaktadır.

MİSYONUMUZ
BİLGİPARK Grubunun misyonu , işletmelerin tüm iş süreçlerinin yapılandırılması, geliştirilmesi ve optimize edilmesi gibi kurumsal projelerin ihtiyacı olan ve farklı alanlarda uzmanlık ve tecrübe gerektiren danışmanlık müşavirlik ihtiyaçlarını, işletmelerin tek bir danışmanlık firması çatısı altında bulabilmesi ve hizmet alabilmesidir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin gelişen iş ihtiyaçlarına çözüm ve katma değer sağlayacak, rekabet güçlerini arttırıcı ürün ve hizmetleri sunmak. Müşterilerimizin Kurumsal iş süreçlerine uygun güvenilir sistem çözümlerini kesintisiz destek hizmetleri ile birleştirerek hızlı ve güvenilir çözümler üretmek.

Hakkımızda